Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Stafik to duży około 10 letni pies oceniony w schronisku jako mix bernardyna. Został znaleziony, niestety do tej pory nikt się po niego nie zgłosił.

Stafik pomimo wieku i pobytu w schronisku jest nadal radosnym psem. Uwielbia spacery, ale nie zdaje sobie sprawy ze swojej siły i gabarytów, bo... Czytaj dalej ▾
Stafik to duży około 10 letni pies oceniony w schronisku jako mix bernardyna. Został znaleziony, niestety do tej pory nikt się po niego nie zgłosił.

Stafik pomimo wieku i pobytu w schronisku jest nadal radosnym psem. Uwielbia spacery, ale nie zdaje sobie sprawy ze swojej siły i gabarytów, bo na spacerach ciągnie na smyczy. Zdarza mu się również obszczekać i szarpać do mijanych psów. Puszczony na wybiegu trochę pospaceruje, do biegania i szaleństw mu nie spieszno. Bardziej od tego ceni sobie mizianko i głaskanie oraz zjadanie smakołyków.

To ostatnie należałoby mądrze dawkować, ponieważ Stafik nie jest zbyt szczupły, a przy dawaniu należy robić to ostrożnie i uważać na palce, bo nie bierze ich zbyt delikatnie 🙂. Nie wykazuje agresji do ludzi. Stosunek do dzieci i kotów nieznany. Z kolegą z boksu się dobrze dogaduje, jednak gdyby miał zamieszkać z innym psem wskazane wcześniejsze zapoznanie z psim rezydentem.

STAFIK P 23/10/16
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2006 r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
RASA: MIX BERNARDYNA
W SCHRONISKU OD PAŹDZIERNIKA 2016r.
Kontakt do wolontariuszki Oliwii: 515 538 737

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków